Bestuur

Sara Haelterman

Sara

Voorzitter
sara@bcdilbeek.be
0498 64 14 92

Olav Keijzer

Olav

Secretaris
olav@bcdilbeek.be
0476 40 35 20

Philippe Deleu

Phil

Penningmeester
philippe@bcdilbeek.be
0473 71 31 55

Annelore Gemmeke

Annelore

Jeugdverantwoordelijke
annelore@bcdilbeek.be
0477 72 59 35

Koen Verleyen

Koen

Competitieverantwoordelijke
koen@bcdilbeek.be
0485 62 30 66

Thijs Brøns

Thijs

Webmaster & Social Media
thijs@bcdilbeek.be
0472 96 70 09

Speeluren

maandag dinsdag woensdag vrijdag zondag
Groep 1 18u00 – 19u30
training
Sporthal Ten Gaerde
Groep 2 18u30 – 20u00
vrij spel
Sporthal Ten Gaerde
18u00 – 19u30
training
Sporthal Ten Gaerde
Groep 3 18u30 – 20u00
vrij spel
Sporthal Ten Gaerde
18u00 – 19u30
training
Sporthal Ten Gaerde
Groep 4 18u30 – 20u00
training
Sporthal Ten Gaerde
Competitie 18u00 – 21u00
vrij spel
Sporthal Don Bosco
21u00 – 23u00
vrij spel
Sporthal Ten Gaerde
19u30 – 21u30
training
Sporthal Ten Gaerde
20u00 – 22u30
(competitiewedstrijden)
Sporthal Ten Gaerde
Recreanten 18u00 – 21u00
vrij spel
Sporthal Don Bosco
21u00 – 23u00
vrij spel
Sporthal Ten Gaerde
20u00 – 22u30
vrij spel
Sporthal Ten Gaerde
50+ 18u00 – 21u00
vrij spel
Sporthal Don Bosco
11u30 – 12u30
vrij spel
Sporthal Caerenbergveld21u00 – 23u00
vrij spel
Sporthal Ten Gaerde
11u00 – 12u00
vrij spel
Sporthal Caerenbergveld

Lidgeld

Inwoner van Dilbeek Geen inwoner van Dilbeek
Groep 1 € 140 € 150
Groep 2 € 150 € 160
Groep 3 € 150 € 160
Groep 4 € 140 € 150
Competitie € 130 € 130
Recreanten € 100 € 100
50+ € 85 € 85

Gezinskorting van € 5 vanaf de tweede inschrijving en volgende.

De gemeente Dilbeek steunt “Vrije tijd voor iedereen” door middel van het Participatietarief. Klik hier voor meer info.

Rekeningnummer

BE75 9792 1945 7451

Ongeval of blessure

Al onze spelers zijn aangesloten bij Badminton Vlaanderen en zijn zo verzekerd tegen persoonlijke lichamelijke sportongevallen.

Wat te doen bij een ongeval of blessure?

De schadeaangifte, die je hier kan downloaden, samen met een medisch attest, ingevuld door de behandelende geneesheer, zo vlug mogelijk na het ongeval overmaken aan de jeugdverantwoordelijke of rechtstreeks naar de verzekeringsmaatschappij sturen.